O firmie
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo LEDAR, zajmujące się głównie nadrukami reklamowymi. Wykonujemy torby papierowe, a także z folii tradycyjnej, jak również z folii ekologicznej. Ponadto prowadzimy sprzedaż folii oraz opakowań foliowych do celów spożywczych, przemysłowych i innych.

Na rynku istniejemy od roku 1991. Zaufało nam już wiele firm i instytucji - począwszy od piekarnii, małych sklepów, firm odzieżowych, aż po agencje reklamowe oraz duże ogólnopolskie sieci handlowe. W pełni wykorzystujemy zdobyte doświadczenia, dlatego też oprócz rynku krajowego eksportujemy także torby do krajów Unii Europejskiej.

Opakowania nasze mogą posiadać różne parametry, zgodne z przeznaczeniem i potrzebami Klienta.

Wyroby z nadrukiem mogą być wykonane metodą fleksodruku w 6 kolorach lub metodą sitodruku. Osiągnęliśmy wysoką jakość druku, co daje nam możliwość nie tylko wykonawstwa, ale także projektowania.

Chcąc sprostać wymaganiom klientów, wdrażamy systemy jakości zgodne z wymogami dyrektyw Unii Europejskiej. Szczególną uwagę zwracamy na aspekt ekologiczny w naszych wyrobach.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie dołączą Państwo do grona naszych partnerów handlowych.

Zapraszamy do zapoznania się z niniejsza ofertą, a w celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z Biurem Handlowym.
 
Dnia 27 marca 2009 roku Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "...
Czytaj całość
Informujemy, że od miesiąca października 2008 roku posiadamy w sprzedaży r&...
Czytaj całość
Miło jest nam poinformować Państwa, iż począwszy od roku 2009 na życze...
Czytaj całość