Worki na śmieci

WORKI NA ŚMIECI

 

Worki na śmieci przeznaczone są do segregacji różnego rodzaju odpadów, ale doskonale można je wykorzystać również do zbiorczego pakowania towarów. Dzięki tym cechom są odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

W naszej ofercie worków foliowych znajdą Państwo worki z cienkiej folii HDPE, jak i grube worki z folii LDPE. W asortymencie posiadamy worki o zróżnicowanej wytrzymałości i pojemności (35 l, 60 l, 70 l, 120 l, 140 l, 240 l). Są to konwencjonalne worki na śmieci – płaskie, jak i worki z taśmą ściągającą, w różnych rozmiarach i kolorach. Mamy również możliwość wykonania ich ściśle wg. specyfikacji Klienta, także z indywidualnym nadrukiem.
Dla klientów szukających wygody w użytkowaniu, polecamy worki z dołączoną tasiemką do ich zawiązywania lub bardzo funkcjonalne worki o pojemności 120 l. Dla tych z kolei, którzy stawiają na wytrzymałość oferujemy wykonane z grubej folii LDPE worki budowlane, mogące służyć jako:
  • worki na gruz,

  • worki na węgiel,

  • worki na odpady ogrodnicze,

  • worki na szkło, metal, plastik itp.

Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na worki na śmieci 70 cm x 110 cm (120 l) z płaskim dnem. Oferujemy je w bardzo atrakcyjnej cenie. W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z Biurem Handlowym, telefoniczny lub poprzez dostępny formularz zapytania (kliknij tutaj).

Uzupełnieniem powyższej oferty są worki na brykiet. 
Dnia 27 marca 2009 roku Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "...
Czytaj całość
Informujemy, że od miesiąca października 2008 roku posiadamy w sprzedaży r&...
Czytaj całość
Miło jest nam poinformować Państwa, iż począwszy od roku 2009 na życze...
Czytaj całość